українська російська англійська
Держфінінспекція в Івано-Франківській області за дев'ять місяців 2016 року забезпечила відшкодування втрат на 15,5 млн грн
13.10.2016 | 13:34
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом січня – вересня 2016 року фахівці Держфінінспекції в Івано-Франківській області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 15,5 млн грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 12 управлінських рішень.

До суду пред’явлено два позови щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму понад 47 млн грн.

За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 11 досудових розслідувань і вручили 4 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

У 21 випадку до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано такий захід впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами.

За недотримання законодавства 237 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 32 – до дисциплінарної та матеріальної, 1 особу звільнено з посади.

 

 

версія для друку