українська російська англійська
Прем'єр-міністр про опалювальний сезон: Мене цікавлять не відсотки, а чи буде людям тепло та чи отримають державну підтримку громадяни, що її потребують
13.10.2016 | 13:51
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликає місцеву владу забезпечити потреби і підтримку громадян під час опалювального сезону, а також бути готовими до погіршення погодних умов. Про це він заявив під час селекторної наради під його головуванням з питань готовності до осінньо-зимового періоду 2016-2017 року у четвер.

"Мене не цікавлять відсотки. Мене цікавлять декілька параметрів: якщо людям тепло і затишно в їхніх оселях – мене це цікавить, і щоб українська родина, яка має невисокі доходи, отримала державну підтримку. Просив би над цими питаннями зосередитися", - підкреслив Володимир Гройсман, звертаючись до місцевої влади.

На місцях забезпечені усім необхідним для початку опалювального сезону: газом, електроенергією та коштами, наголосив Прем’єр-міністр.

Він підкреслив, що місцеві бюджети зросли на 34 млрд грн порівняно з минулим роком, що дало місцевій владі можливість якісно підготуватися до опалювального сезону.

"Від кожного вашого промаху страждають звичайні люди, - зазначив Голова Уряду. - Просив би сприймати потреби людей як власні".

Володимир Гройсман закликав на місцях бути готовими до погіршення погодних умов у будь-який час протягом опалювального сезону, незважаючи на обнадійливі прогнози погодних умов на осінньо-зимовий період.

Коментуючи заяви "критиканів та популістів" щодо загроз опалювальному сезону, Голова Уряду також запевнив у контрольованості ситуації: "Все буде абсолютно добре. В оселях буде тепло. Ситуація контрольована і жодних відхилень ми не допустимо".

 

версія для друку