українська російська англійська
Наступного року бюджет МОУ на медичне забезпечення буде збільшено на 100 млн грн. – Степан Полторак
13.10.2016 | 14:34
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

У четверг, 13 жовтня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак відвідав Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону, що у Вінниці, та взяв участь в урочистому відкритті кабінету комп’ютерної томографії.

«Загалом цього року для військових медичних закладів ми закупили два таких томографи та інше медичне обладнання, – розповів генерал армії України Степан Полторак. – На ці потреби бюджетом було передбачено майже 200 мільйонів гривень із загального фонду і 180 – зі спеціального. Вже на наступний рік ми спланували збільшення бюджету на медичне забезпечення по загальному фонду на 100 мільйонів гривень».

«Кожен військовослужбовець має право на гідне медичне обслуговування, повинен бути впевненим, що в разі біди йому прийдуть на допомогу та збережуть його здоров’я. Це крок вперед, але попереду ще не один крок для гідного забезпечення військовослужбовців», - наголосив Міністр оборони України

Міністр оборони України перевірив хід будівництва реабілітаційного центру, а також обговорив із керівництвом госпіталю подальші перспективи реставрації будівель медичного закладу.

Керівництво госпіталю розраховує, що будівництво першого корпусу буде завершено вже до кінця цього року, а друга частина будівельних робіт, що розпочата цього року, завершиться до середини 2017 року.

Очільник оборонного відомства наголосив, що кошти на зазначене будівництво виділено, а він особисто буде тримати на контролі хід робіт.

Також напередодні Дня захисника України Міністр оборони поклав квіти до пам’ятного знаку героям АТО, що знаходиться на території медичного центру.

 

версія для друку