українська російська англійська
Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з Першим віце-президентом Єврокомісії Франсом Тіммермансом
13.10.2016 | 14:43
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Під час візиту до Брюсселя Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з Першим віце-президентом Європейської комісії з питань кращого управління, міжінституційних відносин, верховенства права та Хартії фундаментальних прав Франсом Тіммермансом.

Сторони обговорили перспективи ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у контексті результатів референдуму про ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у Нідерландах і обмінялися думками щодо можливих шляхів вирішення цього питання.

Окрема увага була приділена подальшому просування на шляху до запровадження безвізового режиму для громадян України. Іванна Климпуш-Цинцадзе наголосила на повному виконанні Україною критеріїв Плану дій з візової лібералізації та підкреслила важливість швидкого завершення міжінституційних переговорів та процедур ЄС для якнайшвидшого схвалення Євросоюзом позитивного рішення.

Франс Тіммерманс підтвердив незмінність позиції Єврокомісії щодо виконання нашою державою зобов’язань, передбачених ПДВЛ, а також підтримку з боку ЄК якнайшвидшого запровадження безвізового режиму між ЄС та Україною.

Сторони також обговорили інші актуальні питання порядку денного відносин між Україною та ЄС, зокрема, шляхи поглиблення двостороннього співробітництва в окремих сферах.

 

версія для друку