українська російська англійська
У Каневі відбулося засідання Міжвідомчої комісії з питань національно-патріотичного виховання
13.10.2016 | 15:35
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ`ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

13 жовтня  в Шевченківському національному  заповіднику у Каневі під головуванням Віце-прем’єр-міністра В’ячеслава Кириленка відбулося засідання Міжвідомчої комісії з питань національно-патріотичного виховання, завданням якої є координація дій органів державної влади та громадськості у цій сфері. У засіданні також взяли участь Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко, представники парламенту,  міністерств, відомств та громадських організацій.

Відкриваючи засідання Міжвідомчої комісії,  Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко зазначив:

«Національно-патріотичне виховання, як справа, не повинно перетворюватися у формальність.  Наше завдання, щоб це було цікаво для дітей та молоді  і стало для них дороговказом  у житті. Ми повинні виховувати справжніх патріотів своєї країни, які знають нашу історію, шанують мову і культуру».

Також Віце-прем’єр-міністр відзначив, що займатися національно-патріотичним вихованням – це не лише справа Мінмолодьспорту чи  окремих громадських організацій. Це справа всієї влади і країни в цілому.

«Зараз у нас є унікальна нагода передавати підростаючому поколінню найкращий бойовий патріотичний досвід від ветеранів АТО. Наші бійці повинні розповідати дітям про свої мотиви, які їх спонукали і спонукають зі зброєю в руках захищати Україну. Вважаю, що це буде найкращим патріотичним вихованням», - сказав Віце-прем’єр-міністр.

Учасники засідання обговорили актуальні питання, які виникають у ході реалізації  Стратегії національно-патріотичного виховання для дітей та молоді  на 2016-2020 роки, заслухали доповіді про проведену роботу, в тому числі на регіональному рівні, окреслили подальший план дій.  Представниками громадськості були внесені конкретні пропозиції для покращення співпраці між міністерствами та громадськими організаціями. 

За результатами засідання Міжвідомчої комісії  будуть напрацьовані урядові рішення, спрямованні на подальший розвиток системи національно-патріотичного виховання.

У рамках візиту в Канів відбулося покладання квітів до могили Тараса Шевченка та пам’ятного знаку Олексі Гірнику, а також вручення почесних відзнак  «Холодний Яр» військовослужбовцям  та  «Відмінник захисту Вітчизни» успішним  школярам Черкащини.

 

 

версія для друку