українська російська англійська
Прем'єр-міністр обговорив із Послом Федеративної Республіки Німеччина Ернстом Вольфґанґом Райхелем хід реформ в Україні
13.10.2016 | 17:31
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у четвер провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина Ернстом Вольфґанґом Райхелем, який нещодавно розпочав дипломатичну місію в Україні. Сторони обговорили хід реформ в Україні та напрямки розвитку двостороннього співробітництва.

Прем’єр-міністр привітав Посла із початком дипломатичної місії в Україні.

Володимир Гройсман підкреслив, що Україна високо цінує високий рівень політичного діалогу із Німеччиною та її підтримку у реалізації системних реформ та на міжнародній арені.

Він відзначив активізацію двостороннього співробітництва та реалізацію низку заходів у рамках досягнутих раніше домовленостей. Так, нещодавно було проведено одразу декілька масштабних заходів: 9-те засідання Групи високого рівня, Другий українсько-німецький економічний форум та відкриття Німецько-Української промислово-торговельної палати.

Голова Уряду позитивно оцінив активізацію співпраці між бізнесом країн та висловився за подальше поглиблення економічної взаємодії держав.

Сторони обговорили хід реформ в Україні. У цьому контексті Прем’єр-міністр поінформував Посла Німеччини про порядок денний Уряду щодо їх проведення.

З наступного тижня Уряд презентує Офіс супроводження інвестицій, щоб максимально сприяти компаніям, які інвестують в Україну, повідомив він.

"Я як Прем’єр-міністр готовий боротися за результат цих реформ. Прогрес є, але ми не зупиняємося, йдемо далі", - зазначив Володимир Гройсман.

 

версія для друку