українська російська англійська
Внесено низку спільних з Україною проектів до переліку проектів спільного інтересу Енергетичного Співтовариства
14.10.2016 | 14:33
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Українська делегація на чолі з Першим заступником Міністра енергетики та вугільної промисловості Галиною Карп взяла участь у засіданні Постійної групи високого рівня та Ради Міністрів Енергетичного Співтовариства, які відбулися 13-14 жовтня у м. Сараєво (Боснія і Герцеговина).

За результатами зустрічей прийнято рішення Ради Міністрів щодо внесення проекту будівництва нафтопроводу Броди-Адамова Застава до переліку Проектів спільного інтересу Енергетичного Співтовариства (PECI), який дозволить забезпечити диверсифікацію джерел і напрямків постачання нафти до країн Центрально-Східної Європи.

Крім того, до переліку "Проектів взаємного інтересу" (PMI) внесено проекти будівництва газових інтерконекторів Польща-Україна, Угорщина-Україна, та відновлення повітряної лінії електропередач 400кВ Мукачево-Велке Капушани (Словаччина).

Також у висновках за результатами засідання Ради Міністрів включено пропозицію України щодо реалізації проекту "Енергетичний міст Україна-ЄС" за підтримки Європейської Комісії та участі країн-членів ЄС.

 

версія для друку