українська російська англійська
Микола Даневич обговорив із Міжнародною федерацією хокею підготовку до проведення чемпіонату світу в 2017 році
17.10.2016 | 10:12
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Заступник Міністра молоді та спорту – керівник апарату Микола Даневич провів робочу зустріч із членом Міжнародної федерації хокею Пітом Хііром та керівництвом Федерації хокею України.

Головною темою зустрічі, яка відбулась 13 жовтня, стала підготовка до проведення чемпіонату світу з хокею у першому дивізіоні (АІ) у березні-квітні 2017 року.

У зустрічі взяли участь президент ФХУ Анатолій Брезвін, керівники структурних підрозділів Мінмолодьспорту.

Микола Даневич подякував представникам Міжнародної федерації хокею за можливість здійснити візит в Україну та за те, що Конгрес міжнародної федерації хокею затвердив українську заявку на право проведення чемпіонату світу серед чоловіків у першому дивізіоні.

Він проінформував про щодо створення Організаційного комітету, та запевнив представників Міжнародної федерації у готовності української сторони докласти усіх зусиль в організації та проведення чемпіонату світу на високому рівні.

В свою чергу Піт Хіір подякував українській стороні за готовність до активної співпраці та висловив сподівання на подальшу конструктивну роботу.

Також під час цього візиту до Києва представники Міжнародної федерації хокею ознайомились із нашим «Палацом спорту», який прийматиме чемпіонат, оглянули готелі, де будуть мешкати учасники змагань та  дізналися про інфраструктуру міста.

 

версія для друку