українська російська англійська
На Львівщині учасники АТО отримали у власність 4606 земельних ділянок
17.10.2016 | 11:40
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку запровадження ініціативи щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками у Львівській області військовослужбовці, їх сім’ї отримали у власність 4606 земельних ділянок загальною площею 963 гектари. Ділянки призначені для будівництва, садівництва, ведення особистого селянського господарства.

Головне управління Держгеокадастру у Львівській області видало 2926 наказів про надання військовослужбовцям у власність земельних ділянок загальною площею 609 гектарів. Землі розташовані поза межами населених пунктів. Учасники АТО приватизували ділянки переважно для ведення садівництва (2673 земельні ділянки), особистого селянського господарства (223 земельні ділянки) та індивідуального дачного будівництва (30 земельних ділянок).

«Для нашої служби робота з виділення земельних ділянок для захисників України залишається одним з пріоритетних питань. Працівники Держгеокадастру завжди готові надати військовим вичерпну інформацію та допомогу в оформленні земельних ділянок», – зазначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Загалом Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області надано учасникам АТО та членам їх сімей 6002 дозволи на розробку документації із землеустрою на землі загальною площею 2387 гектарів. Зараз триває процес оформлення ділянок у власність.

Найбільше дозволів на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок надано для учасників АТО у Пустомитівському (1096), Жовківському (869) та Бродівському районах (586) Львівської області.

Ще 1680 земельних ділянок в межах населених пунктів військовим надали за рішенням місцевих рад Львівщини. Ці землі військові використають переважно для будівництва індивідуальних житлових будинків (1444 земельні ділянки).

Довідково

Ознайомитися з переліком пропонованих земельних масивів для надання у власність учасникам АТО, іншою важливою інформацією можна на сайті Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

 

 

версія для друку