українська російська англійська
Павло Розенко та Джихан Султаноглу обговорили процес підготовки нової Рамкової програми партнерства Уряду України – ООН на 2018-2022 роки
17.10.2016 | 16:33
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Сьогодні, 17 жовтня, відбулася зустріч Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка із асистентом Генерального секретаря ООН, керівником регіонального бюро ПРООН у країнах Європи та СНД Джихан Султаноглу та координатором системи ООН в Україні, постійним представником Програми розвитку ООН в Україні Нілом Вокером.

Під час зустрічі сторони обговорили процес підготовки нової Рамкової програми партнерства Уряду України – ООН на 2018-2022 роки. Павло Розенко зазначив, що Уряд України високо цінує відкритість та прозорість процесу підготовки нової Рамкової програми, адже всі зацікавлені сторони мають можливість висловити своє бачення та пропозиції до документа.

«Спільна підготовка нової  Рамкової програми, відкритий діалог та консолідація думок представників ООН, Уряду України, представників громадянського суспільства та донорів зміцнюють довіру та забезпечать успіх подальшої реалізації цієї п’ятирічної програми», - зазначив він.

Павло Розенко підкреслив, що надзвичайно важливим є поєднання напрямів співпраці Рамкової програми із Цілями сталого розвитку.

Віце-прем’єр-міністр також висловив сподівання, що майбутня Рамкова програма допомоги ООН для України на 2018-2022 роки стане планом ефективних дій та спільною дорожньою картою для забезпечення сталого економічного розвитку, раціонального використання природних ресурсів, ефективної системи охорони здоров’я, екологічної та соціальної захищеності людини.

 

версія для друку