українська російська англійська
Павло Клімкін зустрівся з Головою Комітету з питань закордонних та європейських справ, оборони, співпраці та іміграції Палати депутатів Люксембургу Марком Ангелем
18.10.2016 | 08:58
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

В рамках робочого візиту до Люксембургу для участі в міністерському засіданні Групи друзів України в ЄС + Україна 17 жовтня 2016 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з Головою Комітету з питань закордонних та європейських справ, оборони, співпраці та іміграції Палати депутатів Люксембургу Марком Ангелем.

В ході зустрічі сторони обговорили актуальні питання порядку денного відносин Україна-ЄС, зокрема, здобутки в безвізовому діалозі та імплементацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Було також обговорено необхідність виконання Росією Мінських домовленостей. Співрозмовники окремо торкнулися питання Криму та кроків з деокупації півострова.

Павло Клімкін та Марк Ангель підкреслили взаємне бажання сторін активізувати двосторонній політичний діалог, включаючи міжпарламентську взаємодію, та торговельно-економічні відносини.

 

 

 

версія для друку