українська російська англійська
В Одеській області відбулась друга Всеукраїнська акція "Покрова Героїв"
18.10.2016 | 10:39
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

З 14 по 16 жовтня 2016 року в  смт Саврань (Одеська область) відбулася друга Всеукраїнська акція, спрямована на залучення національно-патріотичної активної молоді до діяльності в органах державної влади та місцевого самоврядування «Покрова Героїв».

Захід проходив під патронатом Міністерства молоді та спорту, і був організований спільно з управління у справах сім'ї, молоді та спорту Одеської ОДА та громадськими організаціями.

Участь в урочистому відкритті «Покрова Героїв» взяли заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, начальник відділу національно-патріотичного виховання Микола Ляхович.

«Самобутність, гідність, воля і соборність українського народу - ось основа для виховання молоді. Це саме ті принципи, за які ми пролили багато крові і віддали багато життів наших українців. А Одеська область завжди відстоювала ці принципи. Люди тут розуміють, що це наші спільні цінності, і їх необхідно відстоювати, а все інше додасться», - зазначив під час виступу  Микола Ляхович.

Всеукраїнська акція «Покрова Героїв» вперше стартувала минулого року в Донецькій області. Вона пройшла в таких містах як Артемівськ, Краматорськ та  Слов'янськ, де близько 200 представників з 24 обласних адміністрацій України змогли обмінятися досвідом діяльності у молодіжній сфері та  сфері національно-патріотичного виховання.

«Дуже приємно, що Міністерство молоді та спорту відгукнулося на наш проект. Для нашого району - це як ковток чистого повітря для того, щоб і надалі продовжувати розвиватися в військово-патріотичному руслі, - зазначив глава Савранської РДА Віталій Свічинський. - Це перший крок до того, щоб створити нове українське суспільство, в якому не буде дороги назад до «руського миру» і радянізації. Ми віримо, що за нами підуть і інші райони Одещини».

У рамках заходу були підбиті підсумки виконання у поточному році Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 – 2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580. 

Також відбулася презентація проекту Типового положення про Координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при місцевій державній адміністрації та проведено обговорення механізмів створення таких координаційних рад та напрямів їх діяльності. Окрім цього, розглядалось питання створення молодіжних центрів на прикладі Молодіжного центру смт Саврань Одеської області.

 

версія для друку