українська російська англійська
Геннадій Зубко: Старт реформи енергоефективності - амбітна мета для держави, суспільства, громадян
18.10.2016 | 11:47
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖКГ УКРАЇНИ

Реформа енергоефективності стосується держави в цілому і кожного громадянина. Її мета – енергонезалежність країни та енергоефективність кожної української родини. Про це наголосив Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко у рамках Форуму «Енергонезалежність. Створення фонду енергоефективності», який відбувся 18 жовтня у Києві.

«Старт реформи із проектним впровадженням енергоефективності – амбітна мета для держави, суспільства, громадян», - зауважив Геннадій Зубко, презентуючи законопроект «Про Фонд енергоефективності».

За його словами, втрати газу на опаленні будинків сягають щороку 9 млрд куб.м, у  системах теплопостачання – 2,4 млрд куб.м. «Натомість реалізація проектів з енергоефективності дозволить скоротити споживання газу щороку на 11,4 млрд куб. м. Це заощадить бюджетні кошти, наблизить тарифи до рівня обґрунтованих, забезпечить нову якість послуг громадянам», - сказав Геннадій Зубко.

«Наша мета – трансформувати споживацьку систему субсидій на користь енергоефективності. Залучаємо до тепломодернізації активну частину суспільства», - зазначив він.

 

версія для друку