українська російська англійська
Володимир Кістіон обговорив із делегацією ПРООН основні напрямки співробітництва
18.10.2016 | 13:25
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Сьогодні, 18 жовтня, відбулася зустріч Віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона з делегацією Програми розвитку ООН на чолі з помічником Генерального секретаря ООН, директором Регіонального бюро ПРООН для країн Європи та СНД пані Джихан Султаноглу. У зустрічі також взяли участь заступник Міністра закордонних справ Сергій Кислиця, координатор системи ООН в Україні, постійний представник ПРООН в Україні Ніл Вокер, директор ПРООН в Україні  Янтомас Хімстра та інші.

Віце-прем’єр-міністр подякував міжнародним партнерам за підтримку та допомогу, особливо в умовах складної ситуації, яка склалася в Україні внаслідок військового конфлікту на Сході України.

«В Україні високо цінують стан та динаміку співпраці з ООН. Важливий додатковий імпульс нашій взаємодії надали візити керівників ООН до Києва, що відбулися у 2015 р. Вони сприяли визначенню пріоритетних напрямів співпраці, у тому числі, в умовах складної гуманітарної ситуації в нашій державі», - зауважив Володимир Кістіон.

У ході зустрічі було обговорено основні напрямки співробітництва України з Організацією Об’єднаних Націй, а також партнерства з Програмою розвитку ООН.

«В межах попереднього документа про співпрацю було визначено три основних напрями. Це демократичне врядування та впровадження реформ, відновлення територій і також чиста та зелена Україна. І це ті пріоритети, які ми узгодили з представниками Уряду, які будуть зберігатися і в наступному документі», - зауважила пані Джихан Султаноглу.

На завершення зустрічі сторони задекларували свою готовність до продовження співробітництва.

«Уряд України налаштований на плідну співпрацю. Можу гарантувати, що наші спільні проекти, і поточні, що реалізуються на даний час, і перспективні обов’язково будуть мати позитивні результати», - наголосив Володимир Кістіон.

Джихан Султаноглу в свою чергу також висловила впевненість у результативній співпраці.

 

версія для друку