українська російська англійська
Вже дев’ята лікарня Дніпропетровщини отримала гуманітарну допомогу із Франції
18.10.2016 | 15:40
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОДА

Багатофункціональні ліжка та медичні меблі – такий гуманітарний вантаж  передали на Дніпропетровщину із Франції. Допомогу доставили до дніпровської міської лікарні №4. Це вже дев’ятий медзаклад області, який отримує гуманітарку від організації «Асоціація медичної та благодійної допомоги Франція-Україна». Загалом благодійники передали медичного обладнання, інструментів та меблів на понад 100 тисяч євро. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Гуманітарну допомогу із Франції отримали вже дев’ять лікарень Дніпропетровщини, які приймають бійців АТО. Це медичне обладнання, інструменти та меблі на загальну суму понад 100 тисяч євро.  Все це необхідно для допомоги пораненим та важко травмованим. Вже найближчим часом очікуємо нову партію гуманітарки від французьких благодійників», - розповів очільник області Валентин Резніченко.

Сьогодні гуманітарну допомогу отримала дніпровська міська лікарня №4. Це медичні меблі та 4 багатофункціональних ліжка. За допомогою пульту вони змінюють положення ніг або спини. Це дозволяє пацієнту приймати зручне положення, а медикам спрощує догляд за хворим. В комплекті до кожного ліжка – спеціальний матрац, який допомагає уникнути пролежнів.

 «Ми отримали ліжка для відділення інтенсивної терапії, де хворі практично знерухомлені. Ліжка багатофункціональні, тож пацієнти зможуть приймати зручне положення. Необхідність в таких медичних меблях була давно, тому ми вдячні за подарунок. Ліжка використовуватимемо й для пацієнтів-бійців АТО», - зазначив завідувач відділенням міської лікарні №4 Микола Шинкаренко.

Співпраця Дніпропетровської ОДА із «Асоціацією медичної та благодійної допомоги Франція-Україна» із забезпечення медичним обладнанням стала можливою завдяки волонтерці Діані Дольс. Раніше вона жила у Дніпрі, кілька років тому переїхала до Франції. Зараз допомагає Батьківщині з-за кордону. 

 

версія для друку