українська російська англійська
На Львівщині відкрили регіональне представництво Міжнародної торгової палати
18.10.2016 | 16:26
ЛЬВІВСЬКА ОДА

Сьогодні, 18 жовтня, на Львівщині відкрили регіональне представництво Міжнародної торгової палати ICC UKRAINE та представили його керівника Марію Бей. Участь у заходів взяв перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський.

Ростислав Замлинський, підписуючи Угоду про співпрацю між ICC UKRAINE та Львівською облдержадміністрацією, зазначив: "Відкриття на Львівщині регіонального представництва міжнародної торгової палати ICC є вкрай важливими, оскільки наша область є лідером в Україні в галузі залучення інвестицій. Ми ставимо собі за мету ще більше інтегрувати національне виробництво та налагодити торгові контакти з партнерами з-за кордону".

Крім того, за словами першого заступника голови ЛОДА, однією із стратегічних цілей розвитку Львівщини є створення конкурентноспроможної економіки. "Упевнений, що завдяки активності регіонального представництва ІСС Ukraine ми зможемо досягнути реальних і конкретних кроків у цьому напрямку", - зауважив Ростислав Замлинський.

На зустрічі презентували програму діяльності Міжнародної торгової палати та обговорили питання щодо підвищення ефективності спільної роботи органів влади, громадських організацій, профільних асоціацій та підприємців у напрямку популяризації продукції вітчизняних виробників за кордоном.

Крім того, голову Львівської облдержадміністрації Олега Синютку нагородили почесною відзнакою Українського національного комітету міжнародної торгової палати – "Золотою Скіфською пектораллю" за його особистий внесок у розвиток міжнародного бізнесу і національного підприємництва.

Довідково

Міжнародна Торгова Палата, ICC (штаб – квартира у Парижі) – це  впливова  всесвітня організація, створена для розробки сучасних правил та стандартів, які визначають  ведення транскордонного бізнесу.

Вона представлена у 127 країнах світу та має 93 Національних Комітетів.

Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC

Ukraine) уповноважений Світовою організацією бізнесу представляти на національній території сучасні тенденції  бізнесу та сприяти розвитку міжнародного співробітництва.

 

версія для друку