українська російська англійська
Голова АМКУ у Відні взяв участь в обговоренні інвестиційної та конкурентної політики, ключових елементів успішної приватизації в Україні
19.10.2016 | 10:43
АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

17 жовтня 2016 року Голова АМКУ Юрій Терентьєв у м. Відень (Республіка Австрія) разом з іншими керівниками органів державної влади України й Австрії та представниками експертного середовища і бізнесу взяв участь у засіданні круглого столу на тему «Ефективна інвестиційна та конкуренційна політика – ключові складові успішної приватизації в Україні».

Зазначений захід було організовано Фондом розвитку конкуренції (Україна), Федеральним конкурентним відомством/Міністерством науки, досліджень та економіки (Австрія) та Радою підприємців при Кабінеті Міністрів України за підтримки австрійського ділового та інвестиційного співтовариства.

Під час своєї доповіді Голова Комітету поінформував присутніх про кроки Антимонопольного комітету України, що були зроблені за останній рік з метою гармонізації підходів і принципів конкурентної політики в Україні з кращими світовими практиками.

«Вдосконалення інвестиційної та конкурентної політики забезпечуватиме відповідність приватизації кращим світовим стандартам, а підвищення інвестиційної привабливості України сприятиме прозорості приватизаційних процесів», – зазначив Юрій Терентьєв під час виступу.

«Комітет відіграє важливу роль у впровадженні проконкурентного середовища. На сьогодні важливим завданням для Антимонопольного комітету є сприяння забезпеченню конкурентоспроможності приватизаційних процесів, що мають реалізовуватись через прийняття відповідного законодавства, та співпраці у робочих групах. Ми маємо зосередитись не лише на правозастосуванні, але й на оцінці ринків та наданні відповідних рекомендацій регуляторам та органам влади», - наголосив Юрій Терентьєв.

Також у рамках проведеного круглого столу учасники заходу обговорили ефективну приватизаційну політику, а саме, шляхи використання на практиці кращого світового досвіду та забезпечення прозорого судочинства за допомогою застосування механізмів державного-приватного партнерства.

«Такий обмін досвідом із провідними фахівцями з питань конкуренції сприятиме, зокрема, підвищенню ефективності правозастосовної діяльності Комітету та подальшому розвитку економічної конкуренції на основі найкращих міжнародних практик», - підсумував Юрій Терентьєв.

 

версія для друку