українська російська англійська
У Мінприроди починають роботу експертні підгрупи з розроблення Національної стратегії поводження з відходами
19.10.2016 | 11:04
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

З 19 жовтня 2016 року розпочинаються засідання експертних підгруп з розроблення проекту Національної стратегії поводження з відходами.

Нагадаємо, що за ініціативи Міністерства екології та природних ресурсів України була утворена міжвідомча робоча група у складі фахівців трьох міністерств та міжнародних партнерів.

Під час чергового засідання робочої групи з метою залучення широкого кола фахівців та врахування проблематики різних видів відходів було визначено перелік відповідних експертних підгруп.

До 12 жовтня Мінприроди приймало заявки на вступ до консультативно-робочих груп за напрямками. Кожен бажаючий мав можливість долучитися до процесу створення Національної стратегії поводження з відходами.

Наразі сформовано 6 експертних підгруп, кожна з яких має розробити пропозиції за напрямками і розпочати створення Національної стратегії поводження з відходами.

«Залучення громадських експертів та представників бізнесу до розроблення Національної стратегії поводження з відходами дасть можливість створити спільний  фаховий документ з урахуванням усіх експертних пропозицій. Практика залучати громадськість до підготовки важливих для країни стратегій на етапі її формування має показати позитивний результат. Люди, які живуть у цій державі та мають знання і досвід у цій сфері повинні брати участь у формуванні документа, який у майбутньому змінить державну політику у сфері поводження із відходами», - зазначив заступник директора Департаменту екологічної безпеки Сергій Лук’янчук.

Перші засідання робочих підгруп розпочинаються із 19 і триватимуть до 21 жовтня в Міністерстві екології та природних ресурсів України.

 

Детальний графік роботи експертних підгруп:

19 жовтня о 10 годині відбудеться нарада з експертною підгрупою муніципальних відходів;

19 жовтня о 14.00 годині відбудеться нарада з експертною підгрупою електричного та електронного обладнання, включаючи батарейки;

20 жовтня о 10 годині відбудеться нарада з експертною підгрупою будівельних відходів;

20 жовтня о 14 годині відбудеться нарада з експертною підгрупою відходів сільського господарства;

21 жовтня о 10 годині відбудеться нарада з експертною підгрупою небезпечних відходів;

Детальніша інформація за телефоном (044) 206 31 06.

Наступним етапом стане винесення до кінця року проекту Національної стратегії поводження з відходами на широке громадське обговорення.

 

версія для друку