українська російська англійська
Власники земельних паїв у Тернопільській області отримають понад 300 млн гривень орендної плати
19.10.2016 | 11:54
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

До кінця року власники земельних паїв у Тернопільській області отримають 317 млн грн орендної плати, що на 36 млн грн більше, ніж минулого року.

Загалом у Тернопільській області діють 269,1 тис. договорів про користування земельними паями загальною площею понад 483,8 тис. гектарів. Більше половини укладених угод – це середньострокові договори тривалістю 8–10 років.

Середній розмір плати за оренду земель приватної власності становить 656 грн за гектар, що на 101 гривню більше, ніж у минулому році. Найвища вартість оренди землі у Підволочиському районі – 1158 грн/га.

Станом на початок жовтня орендарі сплатили власникам земельних паїв 147,4 млн грн, або 46% від загальної суми виплат.

Довідково

Відповідно до ст. 93 Земельного кодексу України, право оренди земельної ділянки – це засноване на договорі строкове платне володіння й користування земельною ділянкою, необхідною орендареві для провадження підприємницької та іншої діяльності. Земельні ділянки можуть передаватися в оренду громадянам і юридичним особам України, іноземцям та особам без громадянства, іноземним юридичним особам, міжнародним об’єднанням і організаціям, а також іноземним державам.

 

 

версія для друку