українська російська англійська
Володимир Гройсман: "Укравтодор" потребує серйозних знань і міжнародного досвіду
19.10.2016 | 18:44
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Призначення новим керівником Державного агентства автомобільних доріг України Славоміра Новака забезпечить системну відбудову українських доріг та підвищить фаховий рівень "Укравтодору". Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час розгляду Урядом питання призначення Славоміра Новака керівником Державного агентства автомобільних доріг України на засіданні у середу.

""Укравтодор" потребує достатньо серйозних знань, у тому числі міжнародних. Наша позиція полягає у тому, що в Україні мають бути створені якісні автомобільні дороги, автобани, які будуть поєднувати нас з країнами Європи, підкреслювати наші логістичні можливості, і тому фаховий рівень "Укравтодору" треба підвищувати", - заявив Володимир Гройсман.

Голова Уряду зазначив, що Славомір Новак має "свою частку у розвитку і успіху Польщі". Він працював на різних посадах, зокрема очолював Міністерство транспорту, будівництва і водного господарства Республіки Польща.

Україні потрібен системний розвиток інфраструктури, зокрема доріг, зауважив Володимир Гройсман. Зважаючи на великий досвід роботи, Славоміру Новаку було запропоновано очолити "Укравтодор", зазначив Прем’єр-міністр та подякував йому за згоду.

"Він підсилить нашу команду. Я думаю, що цей досвід і ці прагнення ми спільно нашим Урядом і Славоміром втілимо у життя у цій важливій сфері", - висловив переконання Володимир Гройсман.

 

версія для друку