українська російська англійська
Арсен Аваков зустрівся з Послом Франції в Україні
19.10.2016 | 20:07
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Ізабель Дюмон обговорили проблематику врегулювання ситуації на сході України, а також можливі шляхи активнішого залучення Франції у процеси реформування системи цивільної безпеки нашої держави.

Арсен Аваков ще раз чітко окреслив своє бачення модальності виконання Мінських угод. «Проведення виборів на Донбасі без виведення окупаційних військ та озброєння і повернення Україні контролю над кордоном цілком неприйнятне», – підкреслив під час зустрічі глава МВС.

Ізабель Дюмон відзначила, що позиція української сторони є аргументованою й зрозумілою. Вона наголосила на послідовності позиції Парижа у підходах до гарантування суверенітету і територіальної цілісності України. Посол озвучила наміри французького уряду продовжувати пошук шляхів успішної реалізації мінського процесу.

Сторони також обговорили посилення співпраці правоохоронних органів європейських держав у контексті нинішніх глобальних викликів і загроз. Арсен Аваков висловив сподівання на активніше залученні французьких колег до процесу розбудови Нацполіції, Нацгвардії та Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, що Національна гвардія України вже має хороший досвід взаємодії з Національною жандармерією Франції. Командування НГУ зацікавлене у поглиблені цієї взаємодії і має намір взяти за основу для підготовки підрозділів порядок і тактику дій французької жандармерії під час виконання завдань із охорони та підтримання (відновлення) громадського порядку.

 

версія для друку