українська російська англійська
Держфінінспекція в Одеській області за січень - вересень 2016 року забезпечила відшкодування втрат майже на 23 млн грн
20.10.2016 | 09:40
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області протягом січня – вересня 2016 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 22,9 млн грн.

За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 20 досудових розслідувань і вручили 4 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

У 96 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано такі заходи впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.

Економічного ефекту на понад 3 млн грн вдалося досягти від впровадження керівниками підприємств і установ пропозицій, які надала інспекція за результатами проведених державних фінансових аудитів.

За порушення фінансово-бюджетної дисципліни 326 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 85 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема 8 осіб звільнено з посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 130 млн грн.

 

версія для друку