українська російська англійська
Мінмолодьспорту: Парламент прийняв за основу законопроект про антидопінговий контроль у спорті
20.10.2016 | 10:04
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

19 жовтня Верховна Рада прийняла у першому читанні Закон України "Про антидопінговий контроль у спорті".

Проект Закону був розроблений Міністерством молоді та спорту та внесений до Парламенту у травні нинішнього року. Законопроект розроблений з метою приведення чинного законодавства України у відповідність з Міжнародною конвенцією про боротьбу з допінгом у спорті, забезпечення створення необхідних правових та організаційних засад щодо акредитації лабораторії антидопінгового контролю та з метою забезпечення створення умов для дотримання Україною, Національним антидопінговим центром вимог Всесвітньої антидопінгової агенції.

У документі враховано положення Міжнародної конвенції про боротьбу з допінгом у спорті; вдосконалено терміни, які вживаються, з метою приведення їх у відповідність до цієї конвенції.

Також законом пропонується визначити додаткові повноваження Національного антидопінгового центру в частині затвердження ним антидопінгових правил; визначити повноваження та основні завдання Національної антидопінгової лабораторії та відокремлення її від Національного антидопінгового центру; основні моменти утворення та роботи дисциплінарної та апеляційної комісії.

версія для друку