українська російська англійська
Волинські бюджети отримали майже півмільйона гривень відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва
20.10.2016 | 11:38
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У 2016 році на Волині нараховано 253,7 тис. грн відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва. До волинських районних, сільських, селищних та обласного бюджетів, із урахуванням заборгованостей минулих років, надійшло 457,8 тис. грн таких коштів. 

Нині на рахунках рад різного рівня знаходиться 3,6 млн грн компенсації за вилучення ділянок із сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.

Згідно з чинним законодавством органи влади можуть використати кошти, що надійшли в порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва, на освоєння земель, охорону земельного фонду, поліпшення угідь. Фінансовий ресурс може бути спрямований на проведення інвентаризації та нормативної грошової оцінки земель. Використання грошей на будь-які інші потреби забороняється.

Так, на Волині цьогоріч на розроблення проектів землеустрою щодо охорони земель використано 270,5 тис. грн, на інвентаризацію земель – 93,4 тис. грн, що надійшли в порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва.

Довідково

Відшкодуванню підлягають втрати сільськогосподарських угідь, лісових земель та чагарників як основного засобу виробництва в сільському і лісовому господарстві внаслідок вилучення (викупу) їх для потреб, не пов’язаних із сільсько- та лісогосподарськими роботами.

 

версія для друку