українська російська англійська
Ігор Жданов зустрівся з Міністром освіти, культури, спорту, науки і технологій Японії паном Тайдо Таносе
20.10.2016 | 12:37
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

20 жовтня 2016 року у рамках Всесвітнього форуму спорту і культури, що проходить у Токіо, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов зустрівся з Парламентським Міністром освіти, культури, спорту, науки і технологій Японії паном Тайдо Таносе.

У рамках зустрічі українською стороною було висловлено вдячність Уряду Японії за надання Україні фінансової та гуманітарної допомоги, зокрема у сферах фізичної культури, спорту та молодіжної політики.

Крім цього, Ігор Жданов подякував японській стороні за включення представників України до міжнародного проекту молодіжних обмінів Уряду Японії «Корабель молодих лідерів світу».

У свою чергу пан Тайдо Таносе, наголосив на задоволеності японської сторони у розвитку двостороннього співробітництва відповідно до укладеного під час візиту Президента України Петра Порошенка до Японії у квітні 2016 року Меморандуму про співробітництво між Міністерством молоді та спорту України і Міністерством освіти, культури, спорту, науки та технологій Японії у молодіжній сфері, сфері фізичної культури і спорту.

Крім цього, Тайдо Таносе зазначив, що він, так само як і багато японців, був приємно вражений виступом українського гімнаста Олега Верняєва під час останньої Олімпіади в Ріо-де-Жанейро.

Сторони підтвердили обопільну зацікавленість у подальшому розвитку двосторонніх відносин у галузі фізичної культури, спорту та молодіжної політики.

 

 

версія для друку