українська російська англійська
Володимир Гройсман: Уряд буде зміцнювати правоохоронну систему для захисту прав громадян
20.10.2016 | 14:14
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд продовжить зміцнювати правоохоронну систему для захисту прав громадян і недопущення скоєння злочинів. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час участі у колегії Міністерства внутрішніх справ України у четвер.

"Завдання наступне - наш працівник Національної поліції має бути забезпечений усім необхідним для ефективної роботи і йому має бути підвищена заробітна плата. Це і є нашим пріоритетом. Уряд і далі буде робити кроки на підсилення правоохоронної системи для захисту прав громадян і недопущення скоєння тих злочинів, які сьогодні, на превеликий жаль, входять в наше життя", - наголосив він.

Прем’єр-міністр нагадав, що нещодавно спільно з Міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим було прийнято рішення про збільшення фінансування карного розшуку країни – "тому оперу, який має якісно протидіяти впливам злочинності".

"Наше завдання сьогодні полягає у тому, щоби люди на вулиці і у себе в домівках були захищені", - заявив Володимир Гройсман.

У цьому контексті Голова Уряду наголосив, що послаблення законодавства щодо осіб, які скоїли тяжкі злочини, призвело до звільнення тисяч ув'язнених, які швидко повторно скоюють тяжкі злочини: вбивства, зґвалтування, розбої, грабежі.

Правоохоронна система країни має дати чітку відповідь на ці виклики, зауважив Володимир Гройсман.

Зі свого боку Уряд вважає своїм пріоритетом збільшення фінансування спеціальних підрозділів і підрозділів, які покликані на боротьбу зі злочинністю.

"Найголовніше, щоб ми сьогодні підсилили роботу Національної поліції, відповідних підрозділів. Завдання у нас з вами стоїть одне - на вулицях України має бути спокій, ми маємо  впоратися з тими викликами, які є сьогодні в кримінальному світі, які становлять загрозу життю і здоров'ю громадян України", - наголосив Володимир Гройсман.

Останніми змінами до Державного бюджету на 2016 рік, що були розроблені Урядом, затверджені Радою національної безпеки і оборони України і підтримані Парламентом, передбачено збільшення фінансування майже на 2 млрд грн правоохоронної системи, системи внутрішніх справ.

Відповідні пріоритети визначені також у проекті Бюджету на 2017 рік.

"Уряд буде підтримувати Національну поліцію там, де ви будете ефективно боротися із злочинністю. Ми захистимо кожного працівника поліції, кожного, там, де ви будете на стороні закону і захисту прав людини, - підкреслив Прем’єр-міністр. - Ми будемо вас захищати. Ви захищаєте країну - ми захищаємо вас. І тільки так буде повертатися довіра".

 

версія для друку