українська російська англійська
Геннадій Зубко: Прийняття Парламентом закону 5273 - крок до оздоровлення галузі теплопостачання та водопостачання
20.10.2016 | 16:35
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Сьогоднішнє прийняття Парламентом за основу законопроекту № 5273 «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості підприємств теплоенергетики та підприємств водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії» – це крок до оздоровлення галузі теплопостачання та водопостачання. Сподіваюсь, що народні депутати якнайшвидше приймуть цей закон у другому читанні. Так Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко прокоментував рішення Парламенту.

«Цей закон передбачає реструктуризацію заборгованості підприємств тепло- та водопостачання, які накопичились на 01.01.2016 року. Підприємствам дається 5 років на погашення боргів, а також можливість після реструктуризації боргу списати всі штрафи й пені, які були нараховані. І саме головне – на той час, поки діє договір реструктуризації, призупиняється нарахування штрафів і пені. Йде мова про комунальні підприємства, які сьогодні належать громадам», - наголосив Геннадій Зубко.

Він додав, що закон зупиняє всі виконавчі провадження до підприємств, внесених до Реєстру учасників процедури врегулювання, передбачає, що буде розблоковано фінансово-господарську діяльність, знято арешт з майна та поточних рахунків.

 

версія для друку