українська російська англійська
Прем'єр-міністр пропонує провести тематичний День Національної поліції в Парламенті
20.10.2016 | 17:23
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кабінет Міністрів України спільно з Комітетом Верховної Ради України найближчим часом визначать пріоритетні закони щодо підтримки Національної поліції, які будуть запропоновані на ухвалення Парламенту у тематичний день. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні колегії Міністерства внутрішніх справ України у четвер.

"Ми найближчим часом спільно з Міністром [внутрішніх справ України Арсеном Аваковим] проведемо закриту нараду з Комітетом [Верховної Ради України] для того, щоби визначити, які законодавчі ініціативи мають найвищий пріоритет, вийти в один день в Парламент і підтримати Національну поліцію", - заявив Володимир Гройсман.

Він зазначив, що потрібно раціонально і ефективно визначити обсяг фінансування, потрібного на утримання Національної поліції. Це питання буде у фокусі Уряду, зауважив його Голова.

У цьому контексті Прем’єр-міністр запропонував організувати 2-3 річну програму підтримки і модернізації правоохоронної системи.

"Перше - закон і регулювання законів, друге – фінансова підтримка, раціональна і ефективна, і ми вам її гарантуємо, і третя позиція – система роботи. Це вже залежить від вас, організація роботи на місцях і вирішення питань по суті", - зазначив він.

Прем’єр-міністр зауважив, що у грудні буде проведено ще одну таку зустріч із представниками обласних управлінь правоохоронної системи та у січні – за результатами року.

"Я хочу побачити конкретний звіт в розрізі конкретної області і в розрізі злочину. Я хочу бачити, щоби кожен представник області відповів за свою діяльність. Це буде відповідальність", - зазначив він.

Володимир Гройсман зазначив, що незабаром буде поставлене питання про звільнення з посад керівників Національної поліції в областях, що не забезпечують ефективної боротьби із злочинністю на місцях.

"Є керівники Національної поліції, які розуміють справу і роблять її. А є ті, які просто не допрацьовують. Тому я вважаю, що через певний період часу ми поставимо питання про зміщення їх з займаних посад. Не можете захистити людей на територіях - йдіть на іншу роботу", - заявив Володимир Гройсман.

 

версія для друку