українська російська англійська
Володимир Гройсман: МВС має провести посилений рейд в областях - "досить, щоб містами, селами і селищами ходили зі зброєю і стріляли одне в одного"
20.10.2016 | 17:30
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав Міністерство внутрішніх справ України затвердити план наведення порядку у правоохоронній ситуації в областях країни. Про це Голова Уряду заявив на засіданні колегії Міністерства внутрішніх справ України у четвер.

"Настав час, коли рішенням колегії має бути затверджений план відпрацювання кожної області нашої країни. Вийти на вулиці, посилене патрулювання, залучити сюди Національну гвардію, інші підрозділи і зробити масштабно свою роботу, щоб у кожній області країни на вулицях був спокій, - заявив Володимир Гройсман. - Досить, щоб по містах, селах і селищах ходили зі зброєю і стріляли одне в одного".

Прем’єр-міністр закликав Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, Голову Національної поліції України Хатію Деканоідзе, членів колегії МВС України прийняти відповідне рішення і розпочати найближчими днями таке відпрацювання із чіткими завданнями по кожному обласному управлінню і відповідальністю.

Володимир Гройсман також зауважив, що вимагає змінити організацію роботи правоохоронних органів на місцях.

"Я думаю, що розумні механізми координації на місцях мають бути присутні. Не підпорядкування, а ефективної координації, де система має працювати у взаємодії: патрульна, дільничні, карний розшук - це усе взаємопов'язано з точки зору профілактики [скоєння] і розкриття злочинів", - зазначив він.

 

версія для друку