українська російська англійська
Прем'єр-міністр закликає народних депутатів до дискусій та пошуку спільного консолідованого рішення навколо Бюджету-2017
20.10.2016 | 19:21
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд вчасно опрацює висновки та пропозиції народних депутатів до проекту Бюджету на 2017 рік, що дозволить провести необхідні дискусії та сформувати спільне консолідоване рішення напередодні фінального голосування законопроекту. Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час розгляду проекту Закону «Про Державний бюджет України на 2017 рік» у першому читанні у Верховній Раді України у четвер.

«Ми з вами проведемо ще не одну нашу дискусію і далі вийдемо узгоджено [на фінальне голосування]. Я хотів би наступного разу прийти у зал, коли ми маємо спільну консолідовану позицію», - зазначив Голова Уряду.

Володимир Гройсман зазначив, що ухваленням проекту постанови про висновки та пропозиції до проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік»: «Парламент дає завдання Уряду визначити те, що вважає необхідним опрацювати, провести консультації і вийти на остаточне ухвалення з їхнім врахуванням». Уряд вчасно опрацює ці пропозиції для підготовки до фінального голосування проекту Закону, підкреслив він.

Прем’єр-міністр зауважив важливість того, щоби розпочатий бюджетний процес відбувався у дискусіях для формування консолідованого рішення щодо розвитку країни у 2017 році.

Він зазначив, що зараз в Україні є паростки економічного зростання.

«Якщо ми з вами будемо діяти як єдина команда, яка хоче інвестувати кожну гривню, долар і євро у якість життя українських громадян, я вас хочу запевнити, що за декілька років ми будемо мати і якісну заробітну плату, і якісну пенсію, і якісний аграрний продукт, ми підтримаємо усі сектори нашої економіки, які мають бути локомотивом розвитку», - підкреслив він.

Для цього треба перестати займатися чварами, наголосив Володимир Гройсман, «перегорнути сторінку, усім, хто довів країну до такого стану зубожіння, залишитися у минулому, забути помилки, які були за останні десятиріччя, окрім помилок 2010-2013 рр., прийняти рішення почати розвивати країну і все зробити для того, щоби вільно і відкрито дивитися громадянам у вічі. Це наше з вами завдання», - наголосив Прем’єр-міністр.

Він зазначив, що деякі політики прагнуть дестабілізувати ситуацію у країні та не підтримують проект Бюджету з політичних переконань.

«Може, вистачить уже, щоби люди були у постійній дестабілізації? Може, вистачить уже, що люди продовжують жити десятки років у депресії? Давайте виведемо країну із депресії, дамо людям реальну надію на нормальне життя. Ось 226 [народних депутатів], позиція Уряду, який готовий з вами працювати над будь-якою тематикою, підтримка Президента - що нам ще потрібно? У нас є все, щоб Україна була успішною, великою країною. І я вважаю, що ми можемо це з вами зробити», - підкреслив Прем’єр-міністр.

«У нас вийде, ми реально зробимо зміни у країні. Я в це щиро вірю. Щиро вірю, що вчитель отримає свої кошти, селянин отримає свої кошти, економіка почне працювати, ми зможемо виробляти нормальну продукцію, запустимо кооперацію у промисловості і так далі», - висловив переконання Голова Уряду.

Перефразувавши слова колишнього президента Ізраїлю Шимона Переса, Володимир Гройсман зазначив, що оптимісти, песимісти та популісти вмирають однаково, але живуть по-різному: «Давайте жити, як оптимісти, які дадуть можливість людям отримати нормальне життя».

 

 

версія для друку