українська російська англійська
За надані одеськими землевпорядниками адмінпослуги з початку 2016 року до бюджету надійшло близько 2,6 млн гривень
21.10.2016 | 12:41
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Землевпорядники Одеської області з початку року спрямували до загального фонду державного бюджету 2,66 млн гривень за надані громадянам послуги.

Найбільші надходження коштів у розмірі 2,35 млн гривень отримали за надання 35 565 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Ще понад 264 тис. грн надійшло за виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру.

За здійснення державної експертизи землевпорядної документації бюджет поповнився на понад 38 тис. гривень.

Загалом з початку 2016 року Головне управління Держгеокадастру та його територіальні органи в Одеській області надали 148 484 адмінпослуги, з яких 111 035 (74,7% від загальної кількості) громадяни отримали на безоплатній основі, серед яких найбільшою популярністю користується послуга з державної реєстрації земельної ділянки (24 858). Крім того, землевпорядники видали 15 537 витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку землі. Ще 11 132 запити стосувалися надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками, землекористувачами та угіддями. Також спеціалісти видали 11 047 висновків про погодження документації із землеустрою.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.

В Одеській області надання адмінпослуг у сфері земельних відносин відбувається через 32 ЦНАПи. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру та сайті Головного управління Держгеокадастру в Одеській  області.

 

версія для друку