українська російська англійська
Голова Уряду закликає народних депутатів долучитися до підвищення якості громадського контролю за використанням ресурсів на днопоглиблювальні роботи
21.10.2016 | 12:57
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликає народних депутатів України внести пропозиції щодо підвищення якості громадського контролю за використанням ресурсів на проекти поглиблення дна у портах. Про це він заявив під час "Години запитань до Уряду" у Верховній Раді України у п'ятницю.

"Питання [поглиблення дна у портах] є важливим, тому що туди витрачаються серйозні кошти адміністрацією морських портів. І тому я чекаю від народних депутатів: дайте пропозиції того, як ми можемо підвищити якість громадського контролю за використанням ресурсів, - зазначив  Володимир Гройсман. – Я абсолютно відкритий, внесіть пропозиції, і я дуже швидко на це питання відреагую".

Коментуючи питання щодо проектів поглиблення дна у портах, Володимир Гройсман зазначив, що це є необхідним, "але у мене як у Прем’єр-міністра теж є питання щодо ефективності використання цих коштів", - зауважив він.

У цьому контексті він запропонував народним депутатам України долучитися до публічного контролю за використанням виділених ресурсів.

Голова Уряду зауважив потрібність судоходних каналів та збільшення їхніх потужностей.

"Але щось я чую про ці судоходні канали, що їх копають вже десятками років, а їх як не було, так і немає. Тому тут є дуже важливе питання і для правоохоронної системи, і для громадського контролю", - підкреслив Прем’єр-міністр.

 

версія для друку