українська російська англійська
Павло Розенко головам ОДА: У нас з вами спільне завдання - не позбавити людей субсидії, а надати субсидії всім людям, які їх потребують
21.10.2016 | 14:41
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко під час селекторної наради щодо стану проходження опалювального сезону 2016-2017 рр. доручив головам ОДА вжити заходів щодо недопущення неправомірного позбавлення людей субсидій органами соцзахисту населення.

«Сьогодні надзвичайно гостро постало питання позбавлення субсидій за надання недостовірних даних. Факти надання недостовірних даних, безумовно, є. Але я звертаю вашу увагу на те, що будь-яке позбавлення людини субсидії має відбуватися публічно, на засіданнях комісій із залученням  - обов’язково - субсидіантів і заявників. Це неприпустимо, коли  з’являється інформація про те, що у нужденних людей забирають субсидії і вимагають відшкодування», - наголосив Павло Розенко.

«На минулому тижні я особисто розбирався із ситуацією, коли родину, в якій двоє інвалідів, І і ІІ групи, позбавили субсидії. Вони продали житло і купили менше. І на підставі якогось акту якоїсь інспекції про неправомірність призначення субсидії за здійснення покупки вартістю більше 50 тисяч гривень, їх позбавили субсидії і вимагали повернути 10 тисяч гривень. Добре, що ми про це дізналися і повернули цю ситуацію назад», - розповів Віце-прем’єр.

«Я наголошую, що будь-яке позбавлення людини субсидії - це форс-мажор, це надзвичайна ситуація. І тому такі рішення можуть прийматися лише на засіданні спеціальної комісії і за присутності людини. Є велике прохання ці питання тримати на особистому контролі. У нас з вами спільне завдання - не позбавити людей субсидії, а надати субсидії всім людям, які їх потребують», - наголосив Павло Розенко, звертаючись до керівників органів місцевої влади.

 

версія для друку