українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко привітав ліцеїстів, батьків та педагогів Києво-Печерського ліцею "Лідер" із 55-літтям навчального закладу
21.10.2016 | 15:35
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко взяв участь в урочистостях з нагоди 55-ї річниці з дня заснування Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер». 

В’ячеслав Кириленко оголосив привітання зі святом від Прем’єр-міністра України,  у якому Володимир Гройсман відзначив блискучі успіхи ліцеїстів на міжнародних олімпіадах з математики, фізики, астрофізики, лінгвістики, інформатики, біології, хімії, географії та висловив впевненість, що колектив цього навчального закладу й надалі буде виховувати особистостей, які примножуватимуть авторитет України на міжнародній арені.

Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко  побажав ліцеїстам, батькам та педагогам  подальших успіхів у навчанні та роботі. Наголосив, що діти  Києво-Печерського ліцею «Лідер» входять у доросле життя обізнаними та конкурентоспроможними і про це свідчить той факт, що випускники працюють у провідних навчальних закладах по всьому світу.

 

версія для друку