українська російська англійська
"Вже на початку листопада група стратегічних іноземних радників у повному складі розпочне свою роботу", - Степан Полторак
21.10.2016 | 17:49
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

21 жовтня Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак провів чергову зустріч з групою стратегічних іноземних радників із Великої Британії, Канади та Литовської Республіки, під час якої відбулося підбиття підсумків їхнього першого ознайомчого візиту.

Стратегічні радники із дружніх країн висловили Міністру оборони України вдячність за сприяння у їхній роботі, та зазначили, що не бачать жодних перепон у їх роботі, а лише сприяння та розуміння з боку керівництва Міноборони. Так, вони поділилися першими враженнями від знайомства з оборонним відомством. Також під час зустрічі було обговорено та визначено найближчі плани роботи.

Як зазначив генерал армії України Степан Полторак, вже у першій половині листопада група стратегічних радників у повному складі розпочне свою роботу.

«Впевнений, у тісній взаємодії із закордонними партнерами, втілимо заплановані реформи, покликані осучаснити армію», – наголосив Міністр оборони України.

Стратегічний радник від Канади пані Джилл Сінклер під час розмови зазначила: «швидкість змін залежить від рівня довіри».

«Ми будуємо довірливі відносини, аби провести реформи своєчасно», – наголосив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

 

версія для друку