українська російська англійська
Ігор Жданов взяв участь в роботі Всесвітнього форуму спорту і культури в рамках підготовчих заходів до Токіо-2020
22.10.2016 | 12:56
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов виступив на Всесвітньому форумі спорту і культури, який пройшов у Токіо (Японія).  Він проінформував своїх колег, міністрів спорту з понад 30 країн та лідерів світових організацій, про поглиблену інтеграцію України до міжнародної спортивної спільноти.

У роботі Всесвітнього форуму, який пройшов в рамках підготовчих заходів до Олімпіади та Паралімпіади у Токіо-2020, також взяли участь: президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах, президент Всесвітнього антидопінгового агентства, сер Крейг Ріді, президент Міжнародного паралімпійського комітету сер Філіп Крейвен, спецпредставник Генсека ООН з питань розвитку спорту Вільфред Лемке, міністри спорту Японії, Канади та інші.

Ігор Жданов наголосив, що одним із пріоритетів діяльності Уряду та Міністерства молоді та спорту України є захист морально-етичних цінностей спорту, боротьба з допінгом, насильством, маніпулюванням результатами змагань, корупцією у спорті.

«Україна приєдналась до усіх міжнародних документів, спрямованих на боротьбу із допінгом, зокрема до Міжнародної конвенції про боротьбу з допінгом у спорті та Антидопінгової конвенції Ради Європи», - відзначив Міністр.

З урахуванням нових положень Кодексу Всесвітнього антидопінгового агентства від 2015 р. українською стороною були розроблені нові Національні антидопінгові правила, до яких приєдналися усі спортивні федерації.

«Ми й надалі будемо неухильно дотримуватися вимог антидопінгового законодавства та Кодексу ВАДА. Також наша держава підписала та виконує положення усіх спортивних конвенцій Ради Європи, участь у яких має позитивний вплив на розвиток спортивної галузі», - підкреслив Ігор Жданов.

Зокрема, у грудні 2015 р. Україна підписала Конвенцію Ради Європи проти маніпулювання спортивними змаганнями. А у липні цього року – Конвенцію Ради Європи про комплексний підхід до питань безпеки, охорони та послуг під час футбольних матчів та інших спортивних заходів.

«Користуючись нагодою, подякував міжнародній спільноті за розуміння та підтримку України у ці досить непрості часи. Закликав міжнародних експертів до співпраці щодо реалізації якісних змін у спортивній сфері України. Адже нам треба більш активно впроваджувати у практику найкращий світовий досвід», - наголосив Ігор Жданов.

 

версія для друку