українська російська англійська
Міністр оборони зустрівся з кращим випускником Академії вищого сержантського складу ВМС США
22.10.2016 | 16:29
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 22 жовтня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак вручив медаль «За зразкову службу» кращому випускнику Академії вищого сержантського складу ВМС США прапорщику Роману Кузьменку.

Нещодавно Роман повернувся зі Сполучених Штатів, де проходив курс підготовки щодо становлення «командира-лідера» на прикладі сержанта американського флоту, а також щодо роботи сержанта на стратегічному рівні.

Український військовослужбовець поділився своїми враженнями про систему підготовки особового складу за програмами Збройних сил США, а також запевнив, що буде намагатися максимально використовувати набуті знання під час  проходження служби на новій посаді у Відділі розвитку сержантського складу Управління по роботі з сержантським складом Генерального штабу ЗС України.

Під час спілкування з військовослужбовцем генерал армії України Степан Полторак особливо підкреслив, що знання, які прапорщик Роман Кузьменко отримав за кордоном, необхідно реалізовувати у Збройних Силах України, зокрема у роботі з сержантським корпусом.

«Досвід, який Ви отримали, він дійсно для нас дуже безцінний. Адже зараз, коли українські Збройні Сили приступили до активної фази реформування за стандартами Альянсу, у тому числі, необхідно змінювати підходи до роботи сержантського складу та загалом ролі сержанта у військовому колективі, – зазначив генерал армії України Степан Полторак. – Той набутий досвід, а саме – як повинен працювати сержант і яку роботу йому необхідно проводити для формування «здорового» військового колективу – це те, чого зараз бракує у Збройних Силах».

Прапорщик Роман Кузьменко під час окупації Російською Федерацією АР Крим не зрадив Військовій присязі та «вийшов» на материкову частину України. Роман є учасником бойових дій на сході України, з великим життєвим та військовим досвідом. У Збройних Силах України вже 14 років. Бере активну участь у розвитку сержантського корпусу Збройних Сил України.

Так співпало, що нагороду з рук Міністра оборони України військовослужбовець Роман Кузьменко отримав у свій день народження.

 

версія для друку