українська російська англійська
"Отриманий досвід навчань "Рубіж-2016" буде узагальнено та впроваджено у військах і навчальних закладах", - Віктор Муженко
22.10.2016 | 16:34
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

22 жовтня завершуються стратегічні командно-штабні навчання «Рубіж – 2016». До проведення навчань під керівництвом начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Віктора Муженка залучалися органи військового управління стратегічного та оперативно-стратегічного рівня, а також визначені військові частини (підрозділи) усіх компонентів Збройних Сил України.

Зокрема, вчора на полігоні «Дівички», що на Київщині, відбулась практична фаза – тактичні навчання з бойовою стрільбою самохідних та гаубичних артилерійських підрозділів. Артилеристи успішно виконали низку вогневих вправ зі знищення та подавлення взводних опорних пунктів противника.

«Вперше за роки незалежності України до навчань залучено співробітників спеціалізованого науково-дослідного центру Збройних Сил України з метою аналізу результатів та визначення ступеня ураження цілей при різних видах обстрілу. Науковці визначать методи максимального вогневого ураження при мінімальних витратах боєприпасів», - повідомив командувач Ракетних військ і артилерії - заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор В’ячеслав Горбильов.

Як зазначив начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко, мета навчань досягнута, й після опрацювання результатів отриманий досвід буде узагальнено та впроваджено у військах і навчальних закладах.

 

версія для друку