українська російська англійська
Уряд підтримує започаткування проектів інтегрованого розвитку міст України, - Володимир Кістіон
22.10.2016 | 19:58
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон взяв участь у відкритті форуму «Інтегрований розвиток Вінниці. Діалог. Залучення громадян», що відбувся у рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».

Володимир Кістіон зазначив, що один із основних пріоритетів Уряду – це реформа децентралізації.

«Це не тільки розширення повноважень, це і суттєвий фінансовий ресурс, який отримали місцеві громади для покращення життя, для розвитку відповідної території. Але достатній фінансовий ресурс – це тільки одна складова в розвитку відповідної території. Інша складова – це ефективне, якісне, правильне використання тих можливостей, які отримали території. Тому в рамках таких проектів це і досвід, це і практика, це і здобутки наших партнерів, наших сусідів, європейських міст», - зауважив Володимир Кістіон.

Він підкреслив, що Уряд підтримує і розуміє необхідність започаткування і розвитку таких проектів.

«Це новий крок вперед, це нові можливості, які відкриваються і в місті Вінниці, і у містах-партнерах, які також беруть участь в проекті, так і для держави України», - підсумував Володимир Кістіон.

Довідково

Проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» реалізується Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH».

Основною метою проекту є стимулювання та посилення потенціалу основних суб'єктів у містах у плануванні та реалізації інтегрованих стратегій розвитку міст і в той же час розподілення інвестицій згідно з пріоритетами, визначеними на основі планування.

Проектом передбачено, що міста Вінниця, Житомир, Полтава та Чернівці за підтримки проекту розроблять плани інтегрованого розвитку. До цього процесу залучатимуться громадські організації та мешканці міста. На основі власного плану інтегрованого розвитку кожне місто розробить секторальний план. Разом із представниками громади міста оберуть один пріоритетний інфраструктурний проект, передбачений секторальним планом, та розроблять його до ступеню готовності до впровадження.

 

версія для друку