українська російська англійська
Делегація України зустрілася з особовим складом національного персоналу Збройних Сил України, який виконує завдання в Афганістані
24.10.2016 | 15:48
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

У суботу, 22 жовтня, в рамках офіційного візиту до Афганістану делегація України на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Таджикистан та Ісламській Республіці Афганістан Віктором Нікітюком відвідала пункти розміщення військовослужбовців національного персоналу Збройних Сил України у складі Тренувально-дорадчої Місії НАТО “Рішуча підтримка”.

Члени делегації зустрілися з особовим складом національного персоналу Збройних Сил України, який виконує відповідальні завдання в Афганістані. В ході зустрічі українські дипломати ознайомилися з умовами служби та виконання покладених завдань українськими миротворцями, а також технікою, озброєнням і обладнанням, які використовуються українськими саперами.

Крім цього, Посол України Віктор Нікітюк обговорив з командуванням баз НАТО в м. Кабул і м. Герат поточну безпекову ситуацію в районах розташування, а також внесок України в операцію коаліційних сил в Ісламській Республіці Афганістан.

У свою чергу Командування Місії висловило подяку українській стороні за високий професіоналізм та вагомий внесок українських миротворців в успішне виконання завдань Місією.

 

версія для друку