українська російська англійська
Віце-прем`єр-міністр І. Климпуш-Цинцадзе провела зустріч з державним секретарем МЗС Федеративної Республіки Німеччина М.Едерером
24.10.2016 | 20:05
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ`ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Під час робочого візиту до Берліна Віце-прем`єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з державним секретарем МЗС Федеративної Республіки Німеччина  М.Едерером.

Співрозмовники, зокрема, обговорили важливість звільнення заручників з тимчасово окупованих територій і політв'язнів із Криму. Віце-прем`єр детально поінформувала пана Едерера про порушення Росією Мінських домовленостей, що призводить до зростання кількості загиблих і поранених військових та цивільних громадян України. "На жаль, у Європі досі подекуди чути думку, що в цьому конфлікті "є дві сторони". Натомість, треба розуміти, що є тут жертва і є агресор, який прийшов на чужу землю зі своїми військами і своєю зброєю", – наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Окремо сторони порушили тему надання Україні безвізового режиму з ЄС і процес реформ в Україні. За словами держсекретаря МЗС ФРН, німецький уряд підтримає візову лібералізацію для українців, щойно буде ухвалено рішення щодо механізму призупинення безвізового режиму з третіми країнами. Окрім цього М.Едерер висловив готовність Берліна ділитися досвідом з Україною в процесі реформування державної служби.

 

версія для друку