українська російська англійська
Держприкордонслужба: Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
25.10.2016 | 09:33
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Пасажиро-транспортний потік через контрольні пункти в`їзду-виїзду, що на лінії розмежування в зоні проведення АТО, залишається інтенсивним. Сьогодні вранці у КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 40/120; «Мар’їнка» –250/140; «Новотроїцьке» – 20/15; «Гнутове» – 56/0.

Протягом минулої доби контрольні пункти в’їзду-виїзду у зоні АТО перетнуло майже 25 тисяч осіб та 4 тисяч транспортних засобів:

«Майорське» – 6525 осіб та 890 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 6010 осіб та 1230 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 4985 осіб та 1045 транспортних засобів;

«Гнутове» – 2945 осіб та 680 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 4395 осіб.

Протягом доби під час несення служби на лінії розмежування прикордонники не допустили перевезення товарів, які переміщуються з порушеннями, у п’яти випадках.

Так, в контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Майорське» та «Мар’їнка» прикордонники  Краматорського загону спільно з працівниками фіскальної служби виявили  5 автомобілів з товарами, що переміщувалися з порушеннями. В них перевозили вантажі одягу, автозапчастин, харчових добавок та господарчих товарів на загальну суму майже 220 тисяч гривень. Дані транспортні засоби, які прямували до неконтрольованої території, передано зведеним мобільним групам для прийняття правового рішення.

Крім того, протягом доби у КПВВ «Майорське» та «Новотроїцьке» співробітники Краматорського та Донецького прикордонних загонів у трьох випадках зафіксували факти, коли громадяни України намагалися за неправомірну грошову винагороду «вирішити» питання з прикордонниками про безперешкодний пропуск через лінію розмежування. На такі пропозиції вони отримали категоричні відмови та були передані співробітникам Національної поліції.

 

версія для друку