українська російська англійська
Остап Семерак: "Проблема нелегального видобутку бурштину лежить у невиконанні українського законодавства"
25.10.2016 | 11:42
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

Міністр екології та природних ресурсів  Остап Семерак  переконаний, що  нинішня ситуація в країні із незаконним видобутком бурштину є загрозливою  для соціально-економічного стану  і не сприяє стабільному наповненню бюджету.  Про це він заявив в програмі «Подробиці» на ТК «Інтер».

«Ми всі розуміємо, що проблема нелегального видобутку  бурштину  лежить не в законодавстві України, а у неналежному його виконанні. І тут варто говорити про підвищення рівня відповідальності, підвищення штрафів та відповідно  внесення змін в законодавство в цьому напрямку», - зазначив Міністр.

Остап Семерак також зазначив,  що складно  визначити скільки сьогодні втрачає країна  від нелегального видобутку бурштину. Проте підкреслив, що мова йде про суттєві суми, які недотримує бюджет України.

Міністр наголосив, що сьогодні перед Мінприроди стоїть  інша, екологічна проблема - рекультивація 2,6 тисячі гектарів землі пошкодженої  під час видобутку бурштину без дотримання відповідних норм. Тому, за словами Остапа Семерака, нині робоча група в Кабінеті Міністрів  працює над розробкою проекту  з рекультивації  земель лісогосподарського призначення, порушених внаслідок незаконного видобутку бурштину.

 

версія для друку