українська російська англійська
На Херсонщині за оренду п'яти земельних ділянок у Каховському районі переможець торгів сплачуватиме щороку понад один мільйон гривень
25.10.2016 | 11:55
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

На аукціоні, що відбувся в Головному управлінні Держгеокадастру у Херсонській області, були продані права оренди п’яти земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільгоспвиробництва. Ділянки розміщені в адміністративних межах Костогризівської сільської ради Каховського району. Загальна площа орендованої землі склала майже 431,2 гектара. За користування нею орендар щорічно сплачуватиме до місцевого бюджету 1,1 млн гривень орендної плати, що більш ніж на 257 тис. гривень перевищує стартову ціну.

Найдорожче було придбано право оренди на ділянку площею 94,6 гектара. Стартовий розмір ставки за її користування в процесі торгів зріс від 4 до майже 7% від нормативної грошової оцінки землі.  Таким чином, розмір річної орендної плати збільшився з 179,5 до понад 312,3 тис. гривень.

27 жовтня відбудуться чергові земельні торги з продажу прав оренди на три земельні ділянки загальною площею понад 686 га, що розташовані в адмінмежах Волинської сільської ради Каховського району. Стартова вартість зазначених ділянок складає 1,2 млн гривень.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

 

версія для друку