українська російська англійська
Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з Міністром оборони Польщі Антоні Мацаревичем
25.10.2016 | 14:43
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Під час робочого візиту до Варшави Віце-прем`єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з Міністром оборони Республіки Польща Антоні Мацаревичем і поклала квіти до меморіальної дошки жертвам трагедії в Смоленську у 2010 році.

Співрозмовники, зокрема, обговорили спільні військові навчання та євроатлантичну інтеграцію України. Віце-прем`єр подякувала польській стороні за реабілітацію наших військових у медичних закладах Польщі, а також поінформувала про перехід української армії на контрактну основу. Також  Іванна Климпуш-Цинцадзе детально розповіла про активність РФ на Донбасі та в Криму: «Нам відомо, яку зброю вони туди завозять, які військові частини задіяні в агресії проти України. Ми поіменно знаємо російських військових, які керують армійськими корпусами, що атакують наші позиції».

Антоні Мацеревич підкреслив, що нормалізація справ у Європі неможлива без виведення російських військ з України. «Польща ніколи не погодиться з тим, що міжнародні справи можуть вирішуватися військовими методами. Ми будемо підтримувати всі зусилля, щоб відновити територіальну цілісність України. Ми підтримуємо санкції проти Росії і найближчу співпрацю України і НАТО», – додав він.

Окрім цього, пан Мацаревич наголосив на тому, що Польща дуже зацікавлена в розвитку економічної співпраці з Україною. Сторони домовилися про поглиблення кооперації в аерокосмічній та військово-промисловій галузях.

 

версія для друку