українська російська англійська
Арсен Аваков зустрівся з Віце-міністром закордонних справ Японії Нобуо Кіші
25.10.2016 | 15:22
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков зустрівся з Віце-міністром закордонних справ Японії Нобуо Кіші. Зустріч відбулася в офіційного межах візиту глави МВС України до Японії.

Арсен Аваков та Віце-міністр закордонних справ Японії Нобуо Кіші обговорили процес реформування правоохоронної системи України.

Другий день перебування Міністра внутрішніх справ України в Японії розпочався із плідної зустрічі з паном Нобуо Кіші. Віце-міністр закордонних справ Японії висловив високу оцінку реформи поліції в Україні, озвучив наміри й надалі підтримувати її впровадження.

Своєю чергою Арсен Аваков підкреслив, що підтримка Японського уряду дозволить вдосконалити як систему взаємодії правоохоронців з населенням, так і IT-систему, допоможе забезпечити високий рівень надання послуг громадянам.

Також сторони обговорили складні ситуації на сході України та на Курильських островах. Глава МВС України висловив готовність підтримувати Японію. Арсен Аваков підкреслив, що Україна і Японія мають об'єднати зусилля у боротьбі за цілісність кордонів наших держав.

 

 

версія для друку