українська російська англійська
Рівненська та Луганська області підписали Меморандум про співпрацю
25.10.2016 | 16:34
РІВНЕНСЬКА ОДА

Рівненщина та Луганщина стали офіційними партнерами. Меморандум про співпрацю підписали керівники обох регіонів

Під Меморандумом про налагодження партнерських відносин і співпраці між Рівненщиною та Луганщиною  поставили свої підписи Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко та керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз.

Офіційне підписання відбулося в  місті Сєвєродонецьк.

У Меморандумі, зокрема, йдеться про сприяння обміну досвідом у різних галузях економічного, науково-технічного, гуманітарного та культурного життя. Також плануються спільні проекти у сфері вирішення місцевих проблем, в тому числі із залученням коштів міжнародної технічної допомоги та донорських організацій.

Важливо, що триватимуть заходи із організації оздоровлення та відпочинку дітей з Луганської області в закладах Рівненського краю.

«Рівненщина та Луганщина вже давно співпрацюють і сьогодні відбулося офіційне оформлення партнерських відносин. Цим Меморандумом ми заклали міцний фундамент для нашої подальшої співпраці», - відмітив Олексій Муляренко.

За словами Юрія Гарбуза, даний документ визначає спільну майбутню співпрацю: «Ми змінюємо філософію наших відносин. Адже розуміємо, що потрібно займатися відродженням духовності, вихованням патріотизму, а не тільки відновлювати зруйновану інфраструктуру».

Також у рамках поїздки Угоди про співпрацю підписали керівники Рокитнівського та Костопільського районів Рівненщини з головами відповідно Новопсковського та Попаснянського районів Луганської області. Таким чином мешканці Рівненської області сприятимуть у відбудові зруйнованої інфраструктури Луганщини. А також духовно підтримають цивільне населення, якому наразі необхідна допомога.

Нагадаємо, з 22 жовтня делегація з Рівненської області перебуває на Луганщині. Для цивільних мешканців цього регіону доставили понад 60 тонн гуманітарної допомоги, зібраної в рамках акції «Не будь байдужим», яку ініціював Олексій Муляренко. Це, зокрема, продукти харчування, речі першої необхідності, виготовлені власноруч православні дерев’яні хрести та каплички.

версія для друку