українська російська англійська
Перспективи українсько-французького військового співробітництва мають значний потенціал для зростання, - Віктор Муженко
25.10.2016 | 18:09
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

25 жовтня відбулася протокольна зустріч начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Віктора Муженка з Надзвичайним та Повноважним Послом Французької Республіки в Україні Ізабель Дюмон.

У ході зустрічі французьку сторону було ознайомлено з поточною ситуацією, що склалася в зоні проведення АТО та практичною реалізацією домовленостей щодо розведення сил у визначених районах.

Зокрема минулої доби, в одному з районів розведення сил і засобів, знову відбулося порушення режим “тиші” з боку окупованих територій.

Своєю чергою, її високоповажність Посол Дюмон наголосила, що Франція була ініціатором переговорів у “Нормандському форматі” і докладатиме максимальних зусиль для відновлення миру та територіальної цілісності України.

Також, під час зустрічі, сторони обговорили питання реформування Збройних Сил України та окремі напрямки двостороннього військового співробітництва.

На завершення зустрічі Головнокомандувач Збройних Сил України висловив вдячність французькій стороні за підтримку та зазначив: «Перспективи українсько-французького військового співробітництва мають значний потенціал для зростання. Переконаний, що нам необхідно інтенсивніше працювати над розвитком як існуючих механізмів, так і пошуком нових взаємовигідних форматів співпраці».

 

версія для друку