українська російська англійська
Уряд має намір розпочати реформу української митниці з 1 січня 2017 року, - Прем'єр-міністр
25.10.2016 | 18:56
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд найближчим часом внесе на затвердження Національної ради реформ стратегію реформи української митниці з тим, щоби розпочати її з 1 січня 2017 року. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Національної ради реформ під головуванням Президента України Петра Порошенка у вівторок.

"Ми найближчим часом будемо вносити пропозиції на Національну раду реформ щодо затвердження стратегії реформи української митниці. Ми хотіли би, щоби цей масштабний процес розпочався з 1 січня 2017 року", - заявив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр зазначив, що Уряд завершив попередню роботу щодо оцінки потреб наведення ладу і модернізації системи української митниці.

У цьому контексті він висловив вдячність Сполученим Штатам Америки за організацію та проведення відповідної Місії та напрацювання Звіту її роботи.

Володимир Гройсман також зауважив, що митна служба з серпня поточного року демонструє позитивну динаміку щодо збільшення надходжень до Державного бюджету. Так, порівняно із затвердженими показниками додаткові надходження сягнули 1-2 млрд грн.

"Цього є недостатньо. Нам потрібні серйозні, системні, масштабні зміни", - підкреслив він.

Голова Уряду наголосив на важливості реформи митної служби України, оскільки "сірий імпорт і контрабанда знищують економічні можливості держави, не дають можливості українському бізнесу стати конкурентним" та стримують розвиток національної економіки.

 

версія для друку