українська російська англійська
Уряд виступає за швидкі зміни в адмініструванні податків: Бізнес не може "розмножуватися" у неволі, - Володимир Гройсман
25.10.2016 | 19:46
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Бізнес не може "в неволі" та під тиском контролюючих структур виробляти національний продукт та розвиватися, тому в країні потрібно здійснювати такі зміни, що дозволять бізнесу відчути себе незалежним. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Національної ради реформ під головуванням Президента України Петра Порошенка у вівторок.

"Нам потрібно дуже швидко приймати ці рішення [щодо зміни адміністрування податків], впроваджувати їх в життя і далі моніторити ситуацію, що ще нам потрібно змінити для того, щоб бізнес відчув себе незалежним. Тоді він буде розвиватися, тоді він буде "розмножуватися". В неволі ніхто не може творити багато прекрасних речей. Зараз є неволя. Насправді є позитивні речі, окремі осередки, але, за великим рахунком, сьогодні маємо зробити усю нашу країну тим місцем, де є економічне зростання, де кожна гривня, долар, євро інвестиції є успішними", - наголосив Володимир Гройсман.

У цьому контексті Прем’єр-міністр нагадав, що Уряд створив низку інструментів - Офіс залучення та підтримки інвестицій та Національний комітет з промислового розвитку, що сприяють поліпшенню бізнес-клімату у країні. Вони також поєднані із Національною радою реформ.

Разом з тим Прем’єр-міністр вважає за доцільне пришвидшити процес дерегуляції у країні.

"Ми пришвидшимо цей процес. Ми подивимося, де ми маємо проблеми і які шляхи вирішення. Але знову ж таки спільно. Жодна реформ у нашій країні неможлива без підтримки Президента, Парламенту і без розуміння важливості змін Урядом країни. Жодна реформа неможлива, якщо вона буде йти всупереч інтересів нашої держави або без врахування інтересів експертного середовища", - наголосив Прем’єр-міністр.

 

версія для друку